UNIKOVO s.r.o.

tel.: +421 905 560 467

Výroba vonkajšieho oplotenia, brán, bránok, automatických pohonov

Vyhotovíme jednoduchú technickú dokumentáciu aj pre stavebnú firmu, ktorá zhotoví stavebnú časť budúceho oplotenia. Navrhneme výrobky podľa požiadaviek zákazníka,alebo podľa projektovej dokumentácie. Sme schopní vyhotoviť návrhy riešení rôznych materiálov a tvarov oplotenia včítane základov a zabudovania automatického systému otvárania/zatvárania. Naša firma je schopná dodať kompletnú šírku povrchových úprav včítane zinkovania, šopovania, práškových farieb. Používame materiály oceľ, nerez, sklo, drevo, plasty, polykarbonáty. Spolupracujeme s firmami, ktoré zhotovujú rôzne otvory do plechov, čím dosahujeme zaujímavé tvary výplní. Takisto máme dodávateľov rôznych tvarov drôtových výplní.

Výroba nerezových zábradlí a madiel

Ponúkame výrobu nerezových zábradlí, ktoré budú spĺňať Vaše najnáročnejšie požiadavky na moderný dizajn. Výhodou nerezových zábradlí je odolnosť voči poveternostným podmienkam, ľahká údržba, vysoká trvácnosť. Nerezové zábradlia sa vyrábajú v kombinácii so sklenenými výplňami a pre tých, ktorí uprednostňujú teplejšie farby je vhodné kombinovať nerez s drevenými madlami.

Výroba sklenených zábradlí

Táto výroba predstavuje v poslednom období najväčší záujem u zákazníkom vzhľadom k použitiu trvácnych materiálov ako je nerez a sklo. Táto kombinácia spĺňa najnáročnejšie požiadavky na kvalitu. Ich použitie prináša do priestoru dominantný dizajnový prvok. Používame aj kombináciu sklo s drevom. Máme vyvinuté viaceré spôsoby kotvenia sklenených zábradlí.

Výroba interiérových a exteriérových schodíšť

Schodištia predstavujú neodmysliteľnú časť domov a bytových priestorov. Stávajú sa nielen spôsobom prepojenia podlaží, ale aj dôležitým interiérovým prvkom. Musia spĺňať tak funkčné ako aj vzhľadové a dizajnové vlastnosti. V poslednom období sa umiestňujú schodištia do obytnej časti domu, kde musia spĺňať vysoké požiadavky na vzdušnosť a ľahkosť prevedenia. Máme skúsenosti s niekoľkými vlastnými návrhmi riešenia tvarov, materiálov a povrchových úprav schodíšť. Snažíme sa navrhovať riešenia, ktoré zaručujú originalitu a jedinečnosť.STAVEBNÉ ZÁMOČNÍCTVO:

webdesign: Mediall.eu